Ciekawe lekcje
Bezpieczne Wakacje
- 25.06.2026 11:06
W środę 24 czerwca 2026r. w ramach programu „Bezpiecznie z Mazowszem”
gościliśmy przedstawicieli Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie.
Dzieci zapoznały się z zasadami bezpiecznego przebywania nad wodą oraz miały okazję
do spotkania z brązowym medalistą Igrzysk Olimpijskich w Barcelonie w 1992r.
– Kajetanem Broniewskim. Przeprowadzone zostały również quizy dotyczące
wiedzy o bezpieczeństwie oraz igrzysk olimpijskich. Wszyscy, którzy udzielili poprawnych odpowiedzi, otrzymali cenne nagrody: kamizelki ratunkowe oraz bojki asekuracyjne
do pływania. Mieli okazję sprawdzić się w roli ratownika medycznego
prowadząc resuscytację. Niektórzy uczniowie spróbowali swoich sił na ergometrycznym stymulatorze wioseł. Nagrodą w tej konkurencji były medale.
Na koniec wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe upominki: smycze oraz opaski.
No i oczywiście chętni mogli zrobić sobie zdjęcie z Olimpijczykiem, p. Kajetanem Broniewskim.
To wydarzenie świetnie wpisało się w harmonogram życia szkoły.
Za chwilę wakacje. Pamiętajmy, aby spędzić je bezpiecznie!





- Wróć do listy artykułów
Ostatnie artykuły




