• Ciekawe lekcje

  • Ciekawe lekcje

      • Ogólnopolski Projekt Edukacyjny „Jestem w kropce”
        • Ogólnopolski Projekt Edukacyjny „Jestem w kropce”

        • 22.03.2026 23:22
        •  
          Uczniowie klasy 7b oraz 7dw biorą udział w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym „Jestem w kropce”, którego celem jest atrakcyjne i wieloaspektowe doskonalenie umiejętności poprawnego stosowania interpunkcji. Projekt zakłada utrwalanie zasad poprzez działania praktyczne, ćwiczenia językowe oraz zadania rozwijające logiczne myślenie i świadomość językową uczniów.
          Dzięki udziałowi w projekcie uczniowie utrwalają zasady użycia podstawowych znaków interpunkcyjnych, rozwijają uważność i dokładność podczas pracy z tekstem oraz doskonalą umiejętność stosowania interpunkcji w wypowiedziach pisemnych. Zdobyte kompetencje pomogą im lepiej przygotować się do rozwiązywania zadań z zakresu nauki o języku podczas egzaminu ósmoklasisty.
          Koordynatorki projektu: Danuta Jutkiewicz i Karolina Lis
           
        • Wróć do listy artykułów
      • Kontakt

        • Szkoła Podstawowa nr 217 z Oddziałami Integracyjnymi w Warszawie
        • 22 611-94-33
        • 04-450 Warszawa, ul. I.Paderewskiego 45
          Poland
        • Adres do e-Doręczeń: AE:PL-55450-48695-SJVHW-18
        • Godziny pracy sekretariatu:

          poniedziałek 8.00 - 16.00
          wtorek 8.00 - 16.00
          środa 8.00 - 16.00
          czwartek 8.00 - 16.00
          piątek 8.00 - 16.00
      • Logowanie